IPL ICE BLACK

 

Dünyada eşi benzeri olmayan tamamen İVS Kozmetik’in üretimi olan  IPL ICE BLACK, benzerlerine nazaran özellikleriyle fark yaratan bununla birlikte  %100 müşteri memnuniyetiyle siz kullanıcıların da bir saniye bile seanslarını aksatmadan zaman tasarrufu sağlar.Farklı, modern, yenilikçi çizgimizle ve bu işte en ince ayrıntısına kadar gösterdiğimiz üstün ve titiz çalışmalarımız sizler için yapmış olduğumuz IPL ICE BLACK lazer epilasyon cihazının ortaya çıkmasında büyük rol almıştır.

Ekstra soğutucu sayesinde  -5° ile -10° ‘a kadar 4 kademeli üfleme özelliği ve İngiliz başlığı ile benzerlerine göre daha acısız ve son derece  etkili epilasyon tedavisi sunulması amacıyla tasarlandı.


 • Kullanım ve Uygulama Şekli

Lazer metoduna karşın IPL kıl dökücü yönteminde ışığın dalga boyu spektrumu kullanılır.Işık impulsları cildin içine girer ve kılın melanini sayesinde kılın köküne taşınır.Melanin ışık enerjisini  ısıya dönüştürür ve kıl kökünü çürütür.Çürümüş bir kıl kökü bir daha kıl üretemez.

IPL metodu, uzama döneminde çok etkindir.Vücudun bölgesine göre kıl üreten aktif kökler %20-40 oranındadır.Uzama döneminin dışında kıl kökleri melanin içermediklerinden dolayı saydamdır.Bunlar flaş lambasından etkilenmezler.Bu yüzden iyi bir netice alabilmek için bunların uzama dönemine geçmesi beklenmelidir.IPL ICE BLack

Bütün kılları kalıcı olarak yok etmek için uygulamanın birçok defa tekrarlanması gerekiyor.Her bir kökün kalıcı olarak yok edilmesi için vücudun bölgesine göre  1-2 ay ara ile uygulama tekrarlanmalıdır.Bu yüzden gereken uygulamaların sayısı, söz konusu vücut bölgesinin kıl sıklığına ve uzama dönemine bağlıdır.IPL el aleti uygulamanın gerekli olduğu vücut bölgesine hafif bir şekilde bastırılır.Bu bir flaş patlamasını tetikler.Uygulamada flaş patlaması sırasında hafif bir karıncalanma hissedeceksiniz.

İLK SEANSTA

   IPL cihazlarda, uygulama yapılacak bölge makinayla traş edilip jel ile uygulama yapılır.

İKİNCİ SEANSTA

Jelli, traşsız direk uygulama yapılır.4 haftada bir seans yapılırsa daha etkili olur.Uygulamalar bu yönde yapılırsa en etkili IPL epilasyon tedavisini sunmanızı sağlar.


Soğutma sistemimizin artısı uygulama yapılan bölgede daha az acı hissi sağlamasıdır.Bu soğukluk -5° ile -10° arasında değişirken böyle güçlü olmasının sebebi başlık,lamba, kristal ve soğuk hava üflemeli olmasından kaynaklanır.

Yeni modüler tasarımımızın amacı PSU devresi ve soğutma devresini iki ayrı çekmeceli bölmelerden oluşturup arıza durumunda arızalı bölümün yedeği ile değiştirilip durmaksızın çalışma olanağı sağlanmasıdır. PSU(elektrik enerji birimi) da kullanılan 30.000 mf’lik kondansatör sayesinde elde edilen elektrik enerjisi ile daha az enerji ve yüksek performans sağlamasının yanı sıra filtrelenmiş enerji sağlayarak devre korumaya, kondansatör sayesinde lazer atışlarında ki enerji diğer mekinelerde atış sıklığı arttığında enerji düşerken, bizim makinelerimiz de ise enerji sabit kalıp performansı yükseltiyor.


 • Teknik Özellikler
  Model IPL ICE BLACK
  Ekran Boyutu 10.4” Dokunmatik
  Başlık Sistemi Safir
  Tütsüleme 50 joule/cm²(Toplam:380 joule) Ütüleme

  20 joule/cm²(Toplam:152 joule)

  Işık Spektrumu 640-1200nm
  Atış Alanı 15×50 mm(7,6 cm²)
  Maksimum Güç Kullanımı 6000 Watt
  Voltaj AC 220 Volt
  Soğutma Sistemi Yarı iletken+hava+su+Brezilya teknolojisi ayarlanabilir soğuk hava
  Ortalama Lamba Ömrü IPL: 250.000 Atış,  SHR: 1.000.000 Atış
  Darbe Sayısı 1-10/sn
  Darbe Boşaltma Aralığı SHR,IPL-10/5/3/2 sn
  Dalga Boyu 480nm/530nm/590nm/640nm/690nm/950nm
  Program Dilleri Türkçe ve isteğe göre tüm diller
  Cilt Soğutma -5°,  -10°
  Lamba İngiliz Teknolojisi

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s