PRONTO Diode

   Kaliteden ödün vermeden özel üretimle  tasarlanan Pronto Diode beklenen yüksek talepleri karşılamak için güvenli ve en iyiyi hedefleyen klinik ve güzellik merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.Pronto Diode 810 nm ışını üstün performanslı soğutucunun yanında 4 kademeli hava üfleme sisteminin birleşimiyle tüm cilt tiplerine(özellikle koyu ciltlerde) kısa sürede en etkili sonuç elde ederek, acısız ve konforlu seanslar ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

prontodiode

 

 Alexandrite teknolojisinin Diode ile birleşmesi, çok külfetli olan eski Alexandrite teknolojisinin yerine daha uzun ömürlü ve daha düşük sarfiyatlı bir cihaza dönüşüyor.Yeni Alexandrite barlı teknolojisi ile üretilen Pronto Diode teknolojisi sayesinde daha acısız ve daha konforlu bir seans uygulamanızı ve eski sisteme nazaran daha büyük başlık kullanarak daha etkili ve daha kısa süreli bir epilasyon sağlar.

 

 

 

 • Kullanım ve uygulama şekli

Açık ve ince kıllarda mükemmel sonuçlar alınır. Alexandrite 810 nm lazer ışını sayesinde koyu ve diğer cilt renklerinde emilimi kolay olduğundan hızlı bir şekilde yüksek güç kapasitesi sayesinde kıllara doğruda ulaşır.Pronto Diode teknolojisi eş zamanlı entegre temas soğutma, hava soğutma, modüler tasarım, 4 kademe hava üfleme özelliği ve SHR modu ile uyumluluk özelliği sayesinde, hem uygulayıcılar hem de hastalar için tercih edilen daha acısız epilasyon tedavi yöntemidir.

 • Neden Pronto Diode
 1. İVS’nin, çığır açan Alexandrite teknolojisi ile bu teknolojinin dalga boyunun yüksek absorpsiyon yararlarını, koyu cilt tipleride dahil olmak üzere üstün sonuçlar veren keskin bir epilasyon çözümü sunan tedavi lambası, konfor ve düşük diyot lazer bakımını bir araya getiriyor.
 2. Alexandrite’in piyasaya sürülmesinden bu yana, Alexandrite dünyanın önde gelen doktorları ve araştırmacıları tarafından kullanılmış ve klinik olarak denenmiştir.Alexandrite 810 nm dalga lazerinin konvansiyel olarak 810 nm Pronto Diode lazerle karşılaştıran yeni bir klinik araştırmada, Alexandrite lazerin hastalar için daha az ağrılı bununla birlikte geleneksel Alexandrite lazerden daha etkili olduğunu ve SHR modunda daha güvenli olduğu kanıtlanmıştır. 
 • Özellikler
 1. 10.4“ renkli dokunmatik ekran
 2. Türkçe kolay menü
 3. Otomatik Parometre
 4. 810 nm 500 watt
 5. Jenoptik Bar
 6. Buz başlık -5°,-10°
 7. Safir kristal
 8. Yüksek güç kapasitesiyle kıllara doğrudan ulaşım
 9. Kademeli hava soğutma
 10. Otomatik / Manuel menü
 11. Geniş başılk ile daha hızlı sonuç
 12. Düşük sarfiyat
 13. Açık ve koyu renkli tenlerde inanılmaz sonuç
 14. Dış kasa fiberclass, iç kasa tahta
 • Teknik Özellikler
Pronto Diode Çıkış Gücü  500 Watt
Dalga Boyu 810 nm
Görüntüleme 10.4” renkli dokunmatik LCD ekran
Darbe Genişliği 5-400 m Enerji 1-120j/cm² ayarlanabilir
Frekans 1-15 Hz
Gerilim AC 220V/50Hz; AC 1200ww
Soğutma Su+hava+yarı iletken+elektrik soğutma+

özel mikro dalga kanal Diode yığını

Mikro Channel Bar Sayısı 10 bar
Bar Özelliği Jenoptik
Safir Lazer Tipi Mikro kanal lazer