Servis Ağı

Bizden aldığınız ya da elinizde bulunan lazer epilasyon cihazlarınız için bizden alabilieceğiniz son teknoloji yedek parçaları her zaman en uygun fiyatlara ve en kaliteli hizmetle ve tecrübeli  kadrosuyla siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya hazırız.Deneme Kontrol

Her türlü yedek parça konusunda bizi arayabilir, rahatlıkla aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Estetik merkezlerinizde, güzellik salonlarınızda, kliniklerinizde her türlü estetik medikal cihazlarınızın tamiri yapılır. Epilasyon cihazlarınız garanti kapsamı altında onarılır.Ayrıca sadece İvs Kozmetik bünyesinde bulunan uygulamamız ile cihazınızın onarımı sırasında işlerinizin aksamaya uğramaması için yedek çekmeceli cihazlarımızı siz değerli müşterilerimisin hizmetine sunuyoruz..

İvs Kozmetik 7/24 teknik destek departmanı her an yanınızda. Başlık ve lamba değişimi ile her türlü  arıza ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınız İvs Kozmetik tarafından eksiksiz ve hızlı bir şekilde giderilir. 

Tüm Ipl cihazların lambaları ile IPL Shr Lamba değişimi,sıfır başlık, Power, Elektronik Bağlantılar

başlık, Pompa çeşitleri bulunur.Ayrıca diyot lazer başlıklar,ekran çeşitleri,su devir daim pompaları, soğutma fanları ve kondansatör çeşitleri bulunur.Bununla birlikte elektronik kart tamir ve onarım işlemleri deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

Teknik Servisimizin hizmet verdiği merkezler:Hatay,Mersin,Adana,Gaziantep,Kahramanmaraş,Adıyaman,Osmaniye,Kilis,Şanlıurfa17342690_715141272000618_1018040271289686954_n

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.