Vizyonumuz

Kararlı yenilikçi bütünlükçü sürekliliği destekleyen her türlü riske duyarlı, sorun ve eylemlere meydan okuyabilen aynı zamanda başarıyı paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek bizim işimiz.

Liderlik gelişimini önemseyen büyümeyi ve yeniliklere teşvik eden çalışma ve üretimde verimliliği  esas kılan sürekli gelişmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla iş yapmaktır.

Farklılık  yaratacağımız bu sektörde sizlere vereceğimiz hızlı ve kaliteli hizmetle yanınızdayız.Teknolojinin gelişmesiyle tüm dünyada olduğu gibi güzellik sektörünün gelişmesinde de sizlerleyiz.Birikim ve deneyimimizle firmalara sunduğumuz hizmetlerle yaptıkları işlerden verim alabilmeleri, zaman ve emek kaybını önleyebilmeleri için mucizevi cihazlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ile  hizmette kalite ve dürüstlük prensibiyle çalışan IVS Kozmetik  ailesi olarak bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederiz.Sizlere bugün ve gelecekte hizmet vererek yanınızda olmak öncelikli hedefimizdir.

                                                                                          Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                                                        İSKENDER ZARİFGİL